Babalar Günü Hediye Fikirleri

Babalar Günü Hediye Fikirleri

Babalar Günü ne zaman?

 

Buraya Babalar Günü'nün yakın zamanda olduğunu hatırlatmak için ona güzel bir sürpriz hazırlamak için az zamanınız kaldı. Babalar Günü, bu yıl 18 Haziran 2017 Pazar günü  ve mükemmel bir hediye bulmanıza yardımcı olmak için buradayız.

 

En Güzel Hediyeyi Bulmak İçin İpuçları

 

Bütçe: Babalar Günü için en sevdiğin adama ne almayı planlıyorsunuz. Aslında asıl düşünce budur. Gerçekçi olmak gerekirse bu özel günde birkaç özel erkeği sevindirecek bir sürü seçenek mevcuttur.

 

Babanızın Türü: Babanız ne seviyor? Keşif etmeniz gereken soru türü budur. Müzik tutkunluğumu  var? Ona bir çift yeni kulaklık almayı düşünün. Babam genellikle yeni elektronik  eşyalarına bayılır. O hevesli bir koşucu veya bisikletçi mi? İlerlemesini izleyebilmesi için bir fitness takipçisinin keyfini çıkarabilir. Ne olursa olsun, alışveriş yaparken karakterini hesaba kattığınızdan emin olun. İdeal hediye bulmayı kolaylaştıracaktır.

Kişiye özel hediye: Bol zamanınız varsa, kişiselleştirilen bir hediye düşünün ki bu hediye onu çok özel kılar. Bir gravür veya bir monogram olsun, bir hediye kişiselleştirme, Babanızın onurlandırılması ve kendisini özel hissettirmesi için kesin bir yoldur.

Son Dakika: Hayat telaşlıdır, zaman geçer ve aniden son dakika hediyesi almaktan başka çareniz kalmaz. Neyse ki, şu anda çevrimiçi alışveriş denilen şey var ve 1 günlük gönderim ve tarafımıza biraz yardım sayesinde, son dakika müşterileri için hala çok seçenek var.

 

Babam için en iyi hediyeler

 

Babalar için alışveriş yapmak zor. Ancak endişelenmeyin, buraya devreye biz giriyoruz. Her baba türü için bulduğumuz en çok satan ve en çok beğenilen hediye fikirlerini topladık. Benzersiz bir şey mi arıyorsunuz? Sizi örtbas ediyoruz. Burada herkes için küçük bir şey var.

 

Klasik baba için

Kahve makinesi kışkırtıcı bir yaz gününde, soğutulmuş buzlu kahveyi kim sevmez? Basit ama etkili olan, sıcak kahve içeceğinizi sulandırmadan yaklaşık bir dakika içinde soğutabiliyor. Eğer bu yeterli değilse, ayrıca viski, şarap ve babanızın sahip olabileceği diğer her türlü hediyelerdir.

 

Sakal kesme makinesi

Sakal kesme  işlemini gerçekleştirirken  yüzünüze ekstradan zarar gelmeyecek. Hassasiyet için optimize edilmiş  sakal düzelticiyi basit ve eğlenceli bir hediye. Şarj edilebilir bir pil, tam bir şarjla bir saat kadar kablosuz kullanım sağlar - en sakallı sakalları bile kontrol altına almaya yetecek kadar zamandır.

 

Saat sevgisi bir çok erkeğin sevdiği bir hediyedir. Birçok özellik ve model mevcuttur en önemli olan ne kadar bütçeniz olduğudur çünkü; bir saat 100 TL’den 100.000 TL ve daha üzerine çıkmaktadır. Aradaki  skala baya büyüktür yeterki babanızın zevkini bilin.

 

Keyifçi Babalar İçin

Balık tutma tutkusu olan babalar için güzel bir olta takımı alabilirsiniz.

 

İçki sever babalar için

İçki seven babalara çok özel bardak takımlarından oluşan bir hediye de alabilirsiniz.

Hoşunuza gidecek babalar günü hediyeleri için tasarici.com ‘a girip fikir edinebilirsiniz.