Babalar Günü

Babalar Günü

Amerika da  iç savaş gazisinin kızı nasıl anneler günü varsa babaların da bir günü olmasını düşünüyordu. Bu kızın babası annelerini kaybettikleri için altı çocuğunu tek başına bakarak hem anneleri hem babaları olmuştu. Babasının doğum günü 5 Haziran’dı bu günün babalar günü olması için çalışmalara başlamıştı ama o tarihe yetişemeyerek kutlamalar haziran ayının üçüncü pazar gününe ertelenmişti. 2017 yılı babalar günü hangi gün kutlanacak derseniz 18.06.2017 tarihinde kutlanacaktır. Şimdiden tüm babaların babalar günü kutlu olsun.

 

Ondan dolayı şuan ki babalar günü Haziran ayında kutlanır. Babalar Günü ilk olarak 19 Haziran 1910′da Washington da kutlanmıştır. 1924 yılında Amerika devlet  başkanı bu kutlamaları desteklemiş ama resmi olarak babalar günü ilan edilmemiştir. 1966 yılında o dönemin başkanı Lyndon Johnson, her yıl haziran ayının üçüncü pazarının Babalar Günü olarak kutlanacağını açıklayan bir bildiri yayınlamıştır ve 1972 yılındaysa başkan Richard Nixon tarafından babalar günü yasal olarak Amerika da resmi tatil ilan edilmiştir.

 

Babalarımız hayatımızda önemli bir rol oynamaktadır ve Babanız için Babalar Günü'ne kıyasla sevincinizi veya sevginizi göstermek için daha iyi zaman yoktur. Babalar Günü hediyeleri çeşitlerimize göz atabilirsiniz seveceğiniz bir şeyler bulabilirsiniz. Babaların ve babalar gününü kutlayacağınız hediyelerin başında cüzdan, kalem, çakmak ve cüzdan kemer setleri gelmektedir. Bir çok hediyeyi kişiselleştirebilirsiniz. Bu kişiselleştirilmiş Babalar Günü hediyesi, babanızın bildiği harika adamı kutlamanıza yardımcı olacaktır. Ona hediyelerle gülümseme ve onu ne kadar sevildiğini gösterin. Hayatındaki tüm özel babaları unutma. Büyükbaba için Babalar Günü hediyesi, yeni babalar için eğlenceli hediyeler ve kişisel yaratımlarda üvey babalar için mükemmel hediye fikirleri bulun. Bu Babalar Günü'nü, o kadar çok şey yapan özel erkekler için hatırlatacak bir hale getirin.

 

Kişiselleştirilmiş hediyeler ya da erkekler için kişiye özel hediyeler seçtiğinizde bunları şaşırtıyorsunuz demektir. Herkes yalnızca kendileri için olabilecek özel hediyeler almanın keyfini çıkarıyor  ve seçimlerimiz o kadar büyük ki her seferinde farklı  bir şeyler bulacaksınız. Hediyelerinizi sipariş etmek için tek yapmanız gereken ürünü seçip kişiselleştirme yapmanız.

 

Kişisel tasarılarda  görevimiz açıktır: kendinize ne kadar önem verdiğinizi gösteren özelleştirilmiş hediyeler vererek yenilik yapmanıza, şaşkınlığınıza ve kendinizi diğerlerine sevdirmenize yardım ediyoruz. Her kişisel hediye ile, misyonun başarılı olduğunu söylemekten gurur duyuyoruz!