Hakkımızda

Tasarici.com bir Ms Atak E-ticaret Hizmetleri markasıdır.

  

Tasarici.com'da kişiye özel ayakkabı, kişiye özel cüzdan, kişiye özel kalem, kişiye özel ahşap ürünler, kişiye özel arabalar, kişiye özel hediye setleri ve daha bir çok şey bulabilirsiniz. Ürünler özenle seçilerek siteye eklenmiştir. Amacımız size, ailenize, sevgilinize, dostlarınıza özel günlerinde veya onları özel olduğunu hissettirmek istediğinizde size yardımcı olmak için kurulmuş bir sitedir.

  

Tasarici.com adından da belli olduğu gibi bütün ürünleri kişiye özel şekilde sizin istediğiniz gibi tasarlar ve siz değerli müşterilerimizin kaliteyi uygun fiyata almasını sağlar.

  

Tasarici.com'daki ürünler tamamen tasarim, sağlam, kullanışlı, sizi daha özel hissettirecek ürünlerdir.

  

Tasarici.com'un temel prensibi müşteri memmuniyeti, tüketici haklarına saygı,  sorunsuz hizmet, ürünleri kısa sürede elinize ulaşmasını sağlamak, güvenilir alışveriş ve sağlıklı ürünleri siz değerleri müşterilerimize sunmaktır.

  

Tasarici.com'da  ilk öncelik yerli türk malı ürünlerin satışını yapmaktır. Ülkemiz adına yapılan çalışmaları desteklemeli, ülkemiz insanlarının ürettiği ve sunduğu hizmetleri milli duygular içerisinde tercih etmeliyiz.

  

Tasarici.com'da asla kalitesiz çin malı ürünlere yer verilmemektedir.

  

Tasarıcı sizin için tasarlar ve siz değerli müşterilerine ürünleri en güzel şekilde beğenisine sunar.

  

Her türlü sorularınız veya özel istekleriniz için info@tasarici.com veya whatsapp: 0534 680 8400 'a mesaj atabilirsiniz.