Oyuncak Vosvos

Oyuncak Vosvos

   

Oyuncak vosvos hayatımıza çok eski yıllarda girmiştir. İlk önce Amerika'da üretilen araçlar Volkswagen olarak değil diğer araç markaları ile piyasaya çıkmıştır. İlk başlarda şirketler üzerine kendi logolarını basarak promosyon malzemesi olarak kullanmıştır. Daha sonrasında talep fazla olduğu için oyuncak olarak da üretilmiş ve lisanslanmıştır. Sonrasında ise koleksiyon yapan kişilerin ilgisini çekmiş ve koleksiyon olarak toplanmaya da başlamıştır.

 

Yediden yetmişe herkesin beğenisini kazanmış bu araçlar artık birer klasik haline gelmiştir.

 

Size vereceğimiz güzel haber ise şuanda bu araçların birebir aynı modelleri yapılmış ve sitemizde çok farklı hediyelikler haline gelmiştir. Sitemizde çok farklı ve sevimli oyuncak vosvos bulmanız mümkün ciddi satış adetlerine ulaşmış firmamız işini titizlikle yaptığı için hediyelikleri sizlerde çok beğeneceksiniz.

 

1938 yılında üretilen ve bu zamana kadar 25.000.000 milyona yakın satış rakamına ulaşmış bu araçların efsaneler içinde yer almasına şaşırmamak lazım. Yapılan oyuncakları da birebir aynı şekilde küçültülerek yapılmıştır. Erkek veya bayan arkadaşınıza hediye ettiğinizde gördüğünde hem şaşıracak hem de çok beğenecektir. Sıra gelen hediyelerden sıkılanlar için gayet hoş ve güzel bir hediyelik şeklidir. İsterseniz farklı farklı renklerde değişik zamanlarda hediye edip arkadaşınıza küçük bir koleksiyon yaptırabilirsiniz. Lazer kazıma yöntemi ile yazdığımız için yazısı hiçbir şekilde silinmez. Bu da hediyenizin ömür boyu aynı şekilde kalacağı anlamına gelir. Karşı tarafa hediye edeceğiniz ürün sizin farklı yanınızı ortaya koyar şu mesajı verir senin için özel olarak bu paketi hazırlattım ve seveceğini düşündüm. Kişiye özel olarak hazırlanan bu ürün hediye edilen kişinin ne kadar özel ve önemli olduğunu hissettirir. Hazır alınmış bir ürünü herkes her yerden temin edebilir ama bu tarz ürünler her yerde bulunmaz ve tamamen hediye edilecek insana özgü olarak hazırlanır. Bunu kendinizden bile yola çıkarak tahmin etmeniz zor değil mesela normal bir cüzdan mı hediye olarak almak istersiniz yoksa üzerinde ad soyadınızın veya baş harflerinizin olduğu bir ürün mutlu eder sizi.

 

En güzel ve özenle hazırlanmış oyuncak vosvos tasarici.com’da buraya tıklayarak bütün oyuncak vosvos modellerine bakabilirsiniz.