Viski Seti

Kişiye Özel İsimli Viski Seti

KİŞİYE ÖZEL VİSKİ SETİ

            Arkadaşlara farklı hediye alma konusunda sıkıntı yaşayanlar için en değişik ve güzel tercihlerden biri olan kişiye özel viski seti, üzerinde kişinin adının yazdığı ve tamamen o kişiye özel bir üründür. Biri hediye sahibine diğeri ise değer verdiği kişiye ait olabilecek olan kişiye özel viski seti ile inanılmaz ve değişik bir hediye verme şansı elde edilmektedir.

            Tercihe göre istenilen armalarda yapılabilen kişiye özel viski seti, iki tane isimli bardaktan oluşmaktadır. Kendine özel bir içme stili olan viski için tasarlanan kişiye özel viski seti ile duyulan keyif daha da artmaktadır.

            Evinde mini bara sahip olan, farklı türdeki içeceklerin farklı sunumundan hoşlanan kişiler için en ideal ürünlerden biri olan kişiye özel viski seti, güzel bir ev hediyesi için de en iyi alternatiflerden biridir. Özel olarak hazırlanan kişiye özel viski seti sayesinde viski sunumları bir ziyafete dönüşmektedir. Şık, prestijli ve klas olan kişiye özel viski seti, her türlü özel gün için özel bir hediye olarak alınabilmektedir.

 İSİM YAZILI VİSKİ SETİ

            İsim yazılı viski seti sayesinde artık hediye almak eskisi kadar zor değil. Eşinize, erkek arkadaşınıza, kardeşinize, babanıza ya da özel bir arkadaşınıza armağan edebileceğiniz en özel hediyelerden biri olan isim yazılı viski seti, sevdiklerinize verebileceğiniz hediyelerin en özeli arasındadır.

            Viski içerken daha özel hissetmeyi sağlayan isim yazılı viski seti, göz kamaştıracak bir niteliğe sahiptir. Üzerine isim – soy isim yazılabildiği gibi özel tarih ya da özel mesajların da yazılabileceği isim yazılı viski setine isteğe bağlı her türlü ekleme yapılabilmektedir.

            Özel ahşap kutuda gönderilen isim yazılı viski seti, çok şık bir tasarıma sahiptir. Birçok çeşidi bulunan isim yazılı viski seti, uygun fiyatları ve kalitesi ile de dikkat çekmektedir. Viski içme keyfine çok farklı bir boyut kazandıran isim yazılı viski seti, prestij sahibi kişiler için en iyi alternatiflerden biridir. Özel bir işçilik ile tasarlanmış olan isim yazılı viski seti, viskiler zevk ile yudumlanacak ve her yudumda duyulan keyif artacaktır.